2471 Сірий54-56-58-60-62
Ця стильна та яскрава сукня великого розміру з контрастними вставками. Приверне увагу своїм неповторним дизайном і деталями. Сукня ідеально підійде як для повсякденного носіння, так і для урочистих виходів. Матеріал: Трикотаж Iталiя, костюмка гусина лапка.Довжина сукні 110±2см.Довжина рукава 50см.Зріст моделі 165см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вид изделия | Повседневное платье |
| Размер женской одежды | 54 |
| Международный размер | 3XL |
| Обхват бедер | 122 см |
| Обхват талии | 110 см |
| Обхват груди | 112 см |
| Фасон платья | Миди |
| Стиль | Классический |
| Цвет | Серый |
| Сезон | Всесезонный |
| Тип ткани | Костюмная ткань |
| Фасон выреза горловины | Квадратный |
| Фасон рукава | Длинный |
| Узоры и принты | Гусиная лапка |
| Длина платья | Миди |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 850 ₴

