Комплект постільної білизни із зображенням улюблених героїв з країни Мультляндії потішить вашу дитину і стане чудовим подарунком до будь-якого свята. Постільна білизна виготовлена з якісної бавовняної тканини —бязь
Склад : бавовна
Розміри:
Простирадло 145×220 см -1 шт
ПІдковдра 145×215 см-1 шт
Наволочки 70×70см( по бажанню 50×70) -1 шт
Виробник: Україна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Для кровати |
| Тип | Комплект белья |
| Пол | Для мальчиков |
| Тип ткани | Бязь |
| Тип сырья | Натуральное |
| Тематика декора, рисунка | Сказки, кино, мультфильмы |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Простыня | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Страна производитель | Украина |
| Размеры простыни | |
| Ширина простыни | 145 см |
| Длина простыни | 220 см |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 145 см |
| Длина пододеяльника | 215 см |
| Размеры наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Длина наволочки | 70 см |
Информация для заказа
- Цена: 825 ₴

