Романтична сукня-міні від Lubira. Стильна сукня з легким розкльошеним низом та акцентними складками на талі, що красиво формують силует.
Верх доповнений акуратним вирізом і об’ємними рукавами на манжетах.
Вишуканий варіант для вечірніх виходів і святкових подій
Довжина сукні по спинці 90+/- 2 см
Довжина рукава; 62+/- 2см
Матеріал: Полірований Креп-дайвінг
Зріст моделі 170 см
Заміри:
48р
ОГ-100 ОТ-74 ОБ-116
50р
ОГ-104 ОТ-78 ОБ-120
52р
ОГ-108 ОТ-82 ОБ-124
54р
ОГ-112; ОТ-86 ОБ-128
РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ДОГЛЯДУ: прати у пральній машині при низьких температурах (до 30 градусів)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вид изделия | Повседневное платье |
| Производитель | Lubira |
| Международный размер | L |
| Цвет | Черный |
| Тип ткани | Креп-дайвинг |
| Фасон платья | Полу-прилегающего силуэта |
| Размер женской одежды | 48 |
| Обхват бедер | 116 см |
| Обхват талии | 74 см |
| Обхват груди | 100 см |
| Стиль | Романтический |
| Сезон | Всесезонный |
| Фасон выреза горловины | Круглый |
| Фасон рукава | С манжетом |
| Свойства ткани | Воздухопроницаемость |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Отделка и украшения | Кружева, Шнуровка |
| Длина платья | До середины бедра |
| Длина рукава | Длинный |
| Наличие корсета | Нет |
| Шлейф | Нет |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Наличие карманов | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 1 050 ₴


