Стильний монохромний костюм – ідеальний варіант для теплої весни та спекотного літа. У комплект входять лаконічні штани на резинці з кишенями та сорочка. Високо посаджені штани з широким поясом на гумці. Сорочка вільного крою з комірцем та гудзиками, спинка довше на 10см за передню частину.
Цей костюм прекрасно поєднується з різноманітними аксесуарами та взуттям, тому ви зможете створити безліч різних образів.
Матеріал: Шовк холодок.
Зріст фотомоделі -165см.
Заміри:
Блузи
54 -довжина виробу 79 см; обхват рукава 49см; довжина рукава від воротніка 43см; ОГ-118/122 ;ОС-130/134;
56 -довжина виробу 80см; обхват рукава 50см; довжина рукава-від воротніка 43,5см; ОГ-122/126 ;ОС-136/140;
58 - довжина виробу 81 см; обхват рукава 51см; довжина рукава від воротніка 44 см; ОГ-126/130 ;ОС-140/146;
60 - довжина виробу 82 см; обхват рукава 52см; довжина рукава від воротніка 44,5 см; ОГ-130/134 ;ОС-148/152;
62 - довжина виробу 83 см; обхват рукава 53см; довжина рукава-45 см; ОГ-134/138 ;ОС-154/158;
64 - довжина виробу 84 см; обхват рукава 54 см; довжина рукава-45,5 см; ОГ-138/142 ;ОС-160/164;
Брюки
54- довжина брюк по внутрішньому шву 76см, довжина брюк по зовнішньому шву з урахуванням пояса 108см, ОТ - 85/110см, OC -128см.
56 - довжина брюк по внутрішньому шву 76см, довжина брюк по зовнішньому шву з урахуванням пояса 108,5см, ОТ - 90/120см, OC -134см.
58- довжина брюк по внутрішньому шву 76см, довжина брюк по зовнішньому шву з урахуванням пояса 109см, ОТ - 100/125см, OC -140см.
60 - довжина брюк по внутрішньому шву 76см, довжина брюк по зовнішньому шву з урахуванням пояса 109,5м, ОТ - 105/130см, OC -146см.
62 - довжина брюк по внутрішньому шву 76см, довжина брюк по зовнішньому шву з урахуванням пояса 110см, ОТ - 110/130см, OC -152см.
64 - довжина брюк по внутрішньому шву 76см, довжина брюк по зовнішньому шву з урахуванням пояса 110,5см, ОТ - 115/140см, OC -160см.
РЕКОМЕНДАЦИИ ПО УХОДУ: стирать в стиральной машине при низких температурах (до 30 градусов).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Повседневный костюм |
| Обхват бедер | 128 см |
| Обхват груди | 120 см |
| Обхват талии | 100 см |
| Вид костюма | Костюм-двойка |
| Верх | Рубашка |
| Низ | Штаны |
| Размер женской одежды | 54 |
| Цвет | Черный |
| Стиль | Молодежный |
| Сезон | Весна/Лето |
| Тип ткани | Шелк |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Фасон выреза горловины | Рубашечный воротник |
| Тип воротника | Отложной |
| Длина рукава изделия | 43 см |
| Фасон рукава | С погоном |
| Отделка и украшения | Пуговицы |
| Застежка | Пуговицы |
| Свойства ткани | Воздухопроницаемость |
| Состояние | Новое |
| Костюм состоит из | Рубашка, Штаны |
| Международный размер | 3XL |
Информация для заказа
- Цена: 1 450 ₴

