Елегантна жіноча сорочка прикрашена вишивкою. Ви будете виглядати неперевершенно! Вишукано і по діловому водночас. Класична сорочка на гудзиках. Рукав на гумці з воланом. Вільний крій.Лінія плеча опущена.Туреччина
Розмір S ОГ 102 см, довжина блузи 65 см
розмір М ОГ 106см, довжина блузи 65 см.
розмір L ОГ-110 см.,довжина блузи 65 см.
Довжина рукава від горловини ( з довж.волану) 74 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Размер женской одежды | 44 |
| Фасоны | Блузка - рубашка |
| Вид изделия | Блузка |
| Международный размер | S |
| Цвет | Белый |
| Сезон | Всесезонный |
| Тип ткани | Хлопок |
| Состав | 80% хлопок 20% поліамід |
| Силуэт | Прямой |
| Фасон выреза горловины | Рубашечный воротник |
| Тип рубашечного воротника | Классический |
| Фасон рукава | С воланом |
| Стиль | Этнический |
| Узоры и принты | Вышитые узоры |
| Отделка и украшения | Вышивка |
| Свойства ткани | Воздухопроницаемость |
| Застежка | Пуговицы |
| Длина от горловины до низа изделия | 65 см |
| Длина рукава изделия | 74 см |
| Ширина изделия | 102 см |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 000 ₴

