Сукня від Lubira — справжній символ сміливості та жіночої привабливості. Легкий, струмливий матеріал з ефектним леопардовим принтом надає образу дикої елегантності та впевненості в собі.
Модель напівприлеглого силуету ідеально підкреслює жіночні форми. V-подібний виріз додає витонченості, візуально подовжуючи шию, а фасон на запах акцентує талію та створює елегантну лінію декольте.
Довгі рукави на манжетах, додають розкішної нотки, роблячи образ вишуканим. Подовжена спідниця створює динамічний силует, а волан зі зборкою по низу додає легкості та грайливості при кожному кроці.
Завершує образ пояс у тон тканини, що допомагає вигідно підкреслити талію та формувати ідеальний силует. Ця сукня — ідеальний вибір для впевнених у собі жінок, які люблять бути в центрі уваги.
З LUBIRA Ви завжди виглядатимете бездоганно!
Матеріал: АРМАНІ ШОВК "Італія"
Довжина рукава 62 +/- 2 см
Довжина сукні 125+/-2см см
Зріст моделі 170см
Заміри:
48р
ОГ-102; ОТ-88: ОБ-110
50р
ОГ-108; ОТ-94 ОБ-116
52р
ОГ-114; ОТ-100: ОБ-128
54р
ОГ-120; ОТ-106: ОБ-134
РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ДОГЛЯДУ: прати у пральній машині при низьких температурах (до 30 градусів).
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lubira |
| Вид изделия | Повседневное платье |
| Размер женской одежды | 48 |
| Международный размер | L |
| Обхват бедер | 110 см |
| Обхват талии | 88 см |
| Обхват груди | 102 см |
| Фасон платья | Полу-прилегающего силуэта |
| Стиль | Молодежный |
| Цвет | Коричневый |
| Сезон | Всесезонный |
| Тип ткани | Шелк Армани |
| Фасон выреза горловины | V-образным |
| Фасон рукава | С манжетом |
| Узоры и принты | Леопардовый принт |
| Отделка и украшения | Пояс |
| Длина платья | Асимметричное |
| Длина рукава | Длинный |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Наличие карманов | Нет |
- Цена: 1 050 ₴



