Елегантна етнічна сукня вільного крою. Комір-стійка оздоблений зав`язкою із пензликом. Рукав 3/4 оздоблений китичками . А -силует, відрізна по талії , три яруси В наявності чорна і біла Виробник Туреччина.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Вид изделия | Платье |
| Размер женской одежды | 44 |
| Обхват груди | 106 см |
| Обхват талии | 100 см |
| Обхват бедер | 142 см |
| Цвет | Черный |
| Сезон | Всесезонный |
| Тип ткани | Хлопок |
| Состав | 80% бавовна 20% поліестер |
| Узоры и принты | Этнические принты |
| Отделка и украшения | Кисточки |
| Вышивка | Машинная, Гладью |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | M |
| Фасон рукава | Три четверти |
| Длина | 95 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 550 ₴

