Шалено красивий і стильний костюм у стилі «шанель».
Костюм створює розкішний образ. Його стиль, витонченість робить жінку справді елегантною. Костюм складається з жакета та сукні.
Заміри Жакета
52р
довжина виробу 62см; обхват рукава 38см; довжина рукава -60см; ОГ-110; ОС-116
54р
довжина виробу 62,5см; обхват рукава39,5 см; довжина рукава -62,5см; ОГ-114; ОС-120
56р
довжина виробу 63 см; обхват рукава 41см; довжина рукава -63 см; ОГ-120; ОС-126
58р
довжина виробу 63,5 см; обхват рукава 42,5см; довжина рукава -63,5; ОГ-126; ОС-132
60р
довжина виробу 64 см; обхват рукава 44см; довжина рукава -64; ОГ-132; ОС-138
Сукня
52р
ОГ-106-114; ОТ-96-102: ОБ-до112
54р
ОГ-110-118; ОТ-100-106: ОБ-до118
56р
ОГ-116-124; ОТ-106-112: ОБ-до122
58р
ОГ-122-130; ОТ-100-116: ОБ-до128
60р
ОГ-128-136; ОТ-116-122: ОБ-до134
Довжина Сукні : 103±2 см
РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ДОГЛЯДУ: прати у пральній машині при низьких температурах (до 30 градусів).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lubira |
| Страна производитель | Украина |
| Обхват бедер | 110 см |
| Обхват груди | 108 см |
| Обхват талии | 100 см |
| Размер женской одежды | 52 |
| Цвет | Розовый |
| Стиль | Романтический |
| Сезон | Весна/Лето |
| Тип ткани | Жаккард |
| Фасон выреза горловины | Круглый |
| Фасон рукава | Три четверти |
| Свойства ткани | Воздухопроницаемость |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | 2XL |
| Основные атрибуты | |
| Фасон платья | А-силуэт |
| Узоры и принты | Цветочный принт |
| Наличие корсета | Нет |
| Длина платья | Миди |
| Длина рукава | Три четверти |
| Вид изделия | Повседневное платье |
| Наличие карманов | Нет |
- Цена: 1 850 ₴

