Сукня від Lubira – це втілення жіночності та стилю. Модель поєднує легкість і комфорт завдяки вдалому міксу тканин.
✔ Дизайн: романтичний стиль із нотками кантрі. Верх виконаний у вигляді корсета з щільного джинсу, який підкреслює фігуру, а м’яка квіткова тканина додає легкості та ніжності.
✔ Деталі:
• V-подібний виріз із оздобленням, що додає витонченості.
• Довгі повітряні рукави на манжетах.
• Акцентні ґудзики спереду.
• Багатошарова спідниця з рюшами для романтичного образу.
✔ Матеріали: натуральні, приємні до тіла тканини, що забезпечують комфорт протягом дня.
Ідеальний вибір для стильних жінок, які цінують унікальний дизайн та зручність!
Довжина сукні по спинці 90+/- 2 см
Довжина рукава; 60+/- 2см
Матеріал: Джинс, Штапель
Зріст моделі 170 см
Заміри:
50р
ОГ-102 ОТ-88 ОБ-104
52р
ОГ-106 ОТ-92 ОБ-108
54р
ОГ-110; ОТ-96 ОБ-112
56р
ОГ-114; ОТ-100 ОБ-116
РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ДОГЛЯДУ: прати у пральній машині при низьких температурах (до 30 градусів).
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вид изделия | Повседневное платье |
| Производитель | Lubira |
| Международный размер | XL |
| Цвет | Голубой |
| Тип ткани | Джинс |
| Фасон платья | Облегающее |
| Размер женской одежды | 50 |
| Обхват бедер | 104 см |
| Обхват талии | 88 см |
| Обхват груди | 102 см |
| Стиль | Романтический |
| Сезон | Весна/Лето |
| Фасон выреза горловины | V-образным |
| Фасон рукава | На резинке |
| Свойства ткани | Воздухопроницаемость |
| Узоры и принты | Цветочный принт |
| Отделка и украшения | Вышивка, Прозрачные вставки, Разрезы, Сетка |
| Длина платья | По колено |
| Длина рукава | Длинный |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Застежка | Потайная |
| Наличие карманов | Нет |
- Цена: 1 000 ₴

