Ошатна сукня чудово виглядає на фігурі, підкреслюючи ваші форми і приховуючи недоліки, що виконана з легкої та приємної до тіла тканини. Матеріал - костюмка шовк. Сукня трапецієподібного силуету з горловиною округлої форми з рукавами 3/4. Фурнітура йде у комплекті. Має підкладку.
Довжина сукні 106+/-2см.
Зріст моделі 165см.
Заміри:
56р
ОГ-122; ОТ-124: ОБ-138;
58р
ОГ-128; ОТ-130: ОБ-144;
60р
ОГ-134; ОТ-136: ОБ-150;
62р
ОГ-138; ОТ-142: ОБ-156;
Довжина рукава - 52 см
РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ДОГЛЯДУ: прати у пральній машині при низьких температурах (до 30 градусів).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вид изделия | Повседневное платье |
| Производитель | Lubira |
| Международный размер | 4XL |
| Цвет | Электрик |
| Тип ткани | Креп-шелк |
| Фасон платья | Миди |
| Размер женской одежды | 56 |
| Обхват бедер | 138 см |
| Обхват талии | 124 см |
| Обхват груди | 122 см |
| Стиль | Романтический |
| Сезон | Весна/Лето |
| Фасон выреза горловины | Круглый |
| Фасон рукава | Три четверти |
| Свойства ткани | Воздухопроницаемость |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Длина платья | Миди |
| Длина рукава | Три четверти |
| Наличие корсета | Нет |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Наличие карманов | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 1 300 ₴

