Тепла і комфортна сукня з трикотажного полотна ідеально підійде як для повсякденного носіння. Сукня підкреслює достоїнства фігури і успішно приховує всі недоліки.
Тканина доволі стрейчива і приємна до тіла, м'яка на дотик, відмінно зберігає тепло в холодну пору.
Силует сукні трапеція забезпечує комфорт і свободу рухів
Бокові кишені. Довгий рукав.
Матеріал: Трикотаж принт "Каміла".
Зріст моделі 164 см
Заміри:
52р
ОГ-112; ОТ-110: ОБ-126
54р
ОГ-116; ОТ-114: ОБ-130
56р
ОГ-120; ОТ-118: ОБ-134
58р
ОГ-124; ОТ-122 : ОБ-138
Довжина вироба 102см +/- 2см.
РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ДОГЛЯДУ: прати у пральній машині при низьких температурах (до 30 градусів).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вид изделия | Повседневное платье |
| Международный размер | 2XL |
| Цвет | Бежевый |
| Тип ткани | Трикотаж |
| Фасон платья | Трапециевидный |
| Размер женской одежды | 52 |
| Обхват бедер | 126 см |
| Обхват талии | 110 см |
| Обхват груди | 112 см |
| Стиль | Классический |
| Сезон | Всесезонный |
| Фасон выреза горловины | V-образным |
| Фасон рукава | Длинный |
| Узоры и принты | Клетка |
| Длина платья | Миди |
| Длина рукава | Длинный |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Наличие карманов | Да |
Информация для заказа
- Цена: 850 ₴

