Сет, що складається у вигляді сорочки та штанів ідеальне втілення сучасних тенденцій у світі моди. У цьому комплекті Ви не тільки виглядатимете елегантно, але й почуватиметеся комфортно протягом усього дня. Сорочка виконана у стилі оверсайз з функціональними кнопками . Сорочка подовжена, з відкладним комірцем.По лінії грудей декоративні клапани з кишенями на кнопці. Рукава з манжетами . Зручні, елегантні прямі штани з високою талією на гумці ,чудово моделюють силует, стрункують та візуально подовжують ніжки.
У бічних швах кишені хулігани.
Матеріал: преміум трикотаж
Зріст фотомоделі -165см
Заміри рубашки
52р
довжина виробу 70 см; обхват рукава 44см; довжина рукава від шиі - 74 см; ОГ-116см; ОТ-116см; ОС-120см
54р
довжина виробу 70 см; обхват рукава 45 см; довжина рукава- 74 см; ОГ-120см; ОТ-120см; ОС-124см
56р
довжина виробу 71 см; обхват рукава 47см; довжина рукава- 76см; ОГ-124см; ОТ-124см; ОС-128см
58р
довжина виробу 71 см; обхват рукава 47см; довжина рукава- 76,5см; ОГ-128см; ОТ-128см; ОС-132см
Брюки:
52р
довжина брюк по внутрішньому шву 79см, довжина брюк по зовнішньому шву з урахуванням пояса 110см, ОТ - до-114см, OC -116см.
54р
довжина брюк по внутрішньому шву 79см, довжина брюк по зовнішньому шву з урахуванням пояса 110см, ОТ - до -118см, OC -120см.
56р
довжина брюк по внутрішньому шву 79см, довжина брюк по зовнішньому шву з урахуванням пояса 110см, ОТ - до 122см, OC -124см.
58р
довжина брюк по внутрішньому шву 79см, довжина брюк по зовнішньому шву з урахуванням пояса 110см, ОТ - до 128см, OC -130см.
РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ДОГЛЯДУ: машинная стирка при низких температурах (до 30 градусов).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lubira |
| Страна производитель | Украина |
| Обхват бедер | 116 см |
| Обхват груди | 114 см |
| Обхват талии | 116 см |
| Вид костюма | Костюм-двойка |
| Верх | Рубашка |
| Низ | Брюки |
| Размер женской одежды | 52 |
| Цвет | Черный |
| Стиль | Повседневный |
| Сезон | Всесезонный |
| Тип ткани | Трикотаж |
| Узоры и принты | Клетка |
| Фасон выреза горловины | Рубашечный воротник |
| Тип воротника | Отложной |
| Длина рукава изделия | 74 см |
| Фасон рукава | С манжетом |
| Застежка | Пуговицы |
| Свойства ткани | Воздухопроницаемость |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | 2XL |
| Основные атрибуты | |
| Фасон платья | Полу-прилегающего силуэта |
| Длина платья | По колено |
| Длина рукава | Длинный |
| Вид изделия | Повседневное платье |
| Наличие карманов | Нет |
- Цена: 1 850 ₴



