Класика, яка не підвладна часу! Костюм у стилі "Шанель" створює розкішний, витончений образ. Його стиль, простота та витончена досконалість робить жінку справді елегантною.Костюм складається з жакета та спідниці. Жакет на підкладці, горловина округлої форми , по переду жакета рельефи, клапани настрочені на рівні таліі оздоблювальними гудзиками. Діюча застібка на гудзиках Спинка з центральним швом. Рукав втачний, довгий, двошовний. Жакет на підкладці.
Спідниця карандаш з гумкою на поясі . На задньому полотнищі середній зріз із розпіркою.
Матеріал: Ангора гусяча лапка
Зріст фотомоделі -165см
Заміри Жакета
50р
довжина виробу 54см; обхват рукава 36см; довжина рукава -60см; ОГ-110см ;ОТ-100 см: ОС-110см
52р
довжина виробу 55см; обхват рукава 37см; довжина рукава -60см; ОГ-114см ; ОТ-104; ОС-114см
54р
довжина виробу 56см; обхват рукава 38 см; довжина рукава - 60см; ОГ-118см; ОТ-108см:ОС-118см
56р
довжина виробу 57см; обхват рукава 39см; довжина рукава -60 см; ОГ-124; ОТ-114см; ОС-124м
58р
довжина виробу 58см; обхват рукава 40см; довжина рукава -60см; ОГ-130см; ОТ-120см ; ОС-130см
Спідниця:
50 р-р
довжина спідниці по бічному шву з урахуванням пояса 62см , ОТ -100-106 см, OC -110см.
52 р-р
довжина спідниці по бічному шву з урахуванням пояса 62см , ОТ -106-114 см, OC -114см.
54 р-р
довжина спідниці по бічному шву з урахуванням пояса 62см. ОТ - 114-118см, OC -118см.
56 р-р
довжина спідниці по бічному шву з урахуванням пояса 62см .ОТ - 118-122см, OC -124см.
58 р-р
довжина спідниціпо бічному шву з урахуванням пояса 62см :ОТ-122-126см ОС- 130см
РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ДОГЛЯДУ: машинная стирка при низких температурах (до 30 градусов)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lubira |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Деловой костюм |
| Обхват бедер | 114 см |
| Обхват груди | 104 см |
| Обхват талии | 114 см |
| Вид костюма | Костюм-двойка |
| Верх | Пиджак |
| Низ | Юбка |
| Размер женской одежды | 52 |
| Цвет | Серый |
| Стиль | Деловой |
| Сезон | Всесезонный |
| Тип ткани | Ангора |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Фасон выреза горловины | Овальный |
| Длина рукава изделия | 60 см |
| Фасон рукава | Длинный |
| Застежка | Пуговицы |
| Свойства ткани | Воздухопроницаемость |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | 2XL |
| Основные атрибуты | |
| Фасон платья | Полу-прилегающего силуэта |
| Длина платья | По колено |
| Длина рукава | Длинный |
| Вид изделия | Повседневное платье |
| Наличие карманов | Нет |
- Цена: 1 700 ₴

