Костюм від Lubira з ангорської альпаки
Вишуканий сірий костюм із м’якої ангорської альпаки — це стиль, комфорт і тепло в одному образі. Стильний комплект із жакетом, доповненим витонченою баскою, що красиво підкреслює талію, та спідницею міді з розрізом.
Жакет застібається на ґудзики, має витончений приталений силует і красиво підкреслює фігуру. Спідниця еластична, зручна в русі, гарно сідає по формі, забезпечуючи ідеальну посадку.
М’який, теплий і неймовірно комфортний — ідеальний вибір для холодного сезону.
Матеріал: ангора альпака
Колір: Чорний
Силует: Приталений
Комплект: жакет + спідниця
Деталі: баска, розріз на спідниці
Зріст фотомоделі -165см
Заміри Жакета
50р
довжина виробу 56см; обхват рукава 36см; довжина рукава -62см; ОГ-110см ;ОТ-100 см: ОС-110см
52р
довжина виробу 56см; обхват рукава 37см; довжина рукава -62см; ОГ-114см ; ОТ-104; ОС-114см
54р
довжина виробу 57см; обхват рукава 38 см; довжина рукава - 62см; ОГ-118см; ОТ-108см:ОС-118см
56р
-довжина виробу 57см; обхват рукава 39см; довжина рукава -62 см; ОГ-124; ОТ-114см; ОС-124м
Спідниця:
50 р-р
довжина спідниці по бічному шву з урахуванням пояса 72см , ОТ -до 90 см, OC -до 110см.
52 р-р
довжина спідниці по бічному шву з урахуванням пояса 72см , ОТ - до96 см, OC - до114см.
54 р-р
довжина спідниці по бічному шву з урахуванням пояса 72см. ОТ - до 102 см, OC -до 118см.
56 р-р
довжина спідниці по бічному шву з урахуванням пояса 72см .ОТ - 108см, OC - до 124см.
РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ДОГЛЯДУ: машинная стирка при низких температурах (до 30 градусов)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lubira |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Деловой костюм |
| Обхват бедер | 110 см |
| Обхват груди | 100 см |
| Обхват талии | 110 см |
| Вид костюма | Костюм-двойка |
| Верх | Пиджак |
| Низ | Юбка |
| Размер женской одежды | 50 |
| Цвет | Черный |
| Стиль | Деловой |
| Сезон | Всесезонный |
| Тип ткани | Ангора |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Фасон выреза горловины | Овальный |
| Длина рукава изделия | 62 см |
| Фасон рукава | Длинный |
| Застежка | Пуговицы |
| Свойства ткани | Воздухопроницаемость |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | XL |
| Основные атрибуты | |
| Фасон платья | Полу-прилегающего силуэта |
| Длина платья | По колено |
| Длина рукава | Длинный |
| Вид изделия | Повседневное платье |
| Наличие карманов | Нет |
- Цена: 1 900 ₴



