Стильна, неймовірно зручна та комфортна сукня ідеально підходить для роботи, прогулянок, а також для затишних вечорів. За рахунок м'якості тканини сукня створює теплий, елегантний образ, добре тримає форму і не мнеться.
Матеріал: Ангора Channel рубчик
Зріст моделі 170 см
Довжина 112 см/±2
Заміри:
L (46-48)
О/Г-100/105 ОТ- 90/95 ОБ- 100/105
XL (50-52)
ОГ-110/115 ОТ- 100/105 ОБ- 110/115
2XL (50-52)
ОГ-120/125 ОТ- 110/105 ОБ- 120/125
РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ДОГЛЯДУ: прати у пральній машині при низьких температурах (до 30 градусів).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вид изделия | Деловое платье |
| Производитель | Lubira |
| Международный размер | L |
| Цвет | Черный |
| Тип ткани | Ангора |
| Фасон платья | Полу-прилегающего силуэта |
| Размер женской одежды | 46/48 |
| Обхват бедер | 105 см |
| Обхват талии | 95 см |
| Обхват груди | 105 см |
| Стиль | Классический |
| Сезон | Осень/Зима |
| Фасон выреза горловины | Под горло |
| Фасон рукава | Длинный |
| Длина платья | Миди |
| Длина рукава | Длинный |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Наличие карманов | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 1 050 ₴




