Романтична Елегантна сукня від Lubira міді з легкими прозорими рукавами.
Модель доповнена ефектним вирізом на грудях та пишними дворівневими манжетами.
Стильний, жіночний варіант для святкових подій і вечірніх виходів.
Довжина сукні по спинці 90+/- 2 см
Довжина рукава; 65+/- 2см
Матеріал: Полірований Креп-дайвінг , шифон вінді, піря
Зріст моделі 170 см
Заміри:
50р ОГ-104 ОТ-90 ОБ-108
52р ОГ-108 ОТ-94 ОБ-112
54р ОГ-112 ОТ-98 ОБ-116
56р ОГ-116; ОТ-102 ОБ-120
РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ДОГЛЯДУ: прати у пральній машині при низьких температурах (до 30 градусів)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вид изделия | Повседневное платье |
| Производитель | Lubira |
| Международный размер | XL |
| Цвет | Шоколад |
| Тип ткани | Креп-дайвинг |
| Фасон платья | Полу-прилегающего силуэта |
| Размер женской одежды | 50 |
| Обхват бедер | 108 см |
| Обхват талии | 90 см |
| Обхват груди | 104 см |
| Стиль | Романтический |
| Сезон | Всесезонный |
| Фасон выреза горловины | Круглый |
| Фасон рукава | С манжетом |
| Свойства ткани | Воздухопроницаемость |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Длина платья | По колено |
| Длина рукава | Длинный |
| Наличие корсета | Нет |
| Шлейф | Нет |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Наличие карманов | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 1 250 ₴


