Ефектна сукня від" Lubira" комбінованого дизайну: верх виконано з м’якої трикотажної тканини, а низ — зі штучної шкіри, що створює сучасний контраст. Легка прозора вставка на талії додає пікантного акценту та візуально підкреслює силует. Спереду — акуратні розрізи для комфорту та стилю. Сукня виглядає стримано, але дуже яскраво й модно.
Ідеальний вибір для вечора, зустрічей чи стильних виходів у місто.
Довжина сукні по спинці 90+/- 2 см
Довжина рукава від шиі ; 35+/- 2см
Матеріал: Полірований Креп-дайвінг , шкіра замінник,
Зріст моделі 170 см
Заміри:
48р
ОГ-94 ОТ-82 ОБ-106
50р
ОГ-98 ОТ-86 ОБ-110
52р
ОГ-112 ОТ-90 ОБ-114
54р
ОГ-116; ОТ-94 ОБ-118
РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ДОГЛЯДУ: прати у пральній машині при низьких температурах (до 30 градусів).
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вид изделия | Клубное платье |
| Производитель | Lubira |
| Международный размер | L |
| Цвет | Черный |
| Тип ткани | Трикотаж |
| Фасон платья | Миди |
| Размер женской одежды | 48 |
| Обхват бедер | 106 см |
| Обхват талии | 82 см |
| Обхват груди | 94 см |
| Стиль | Романтический |
| Сезон | Всесезонный |
| Фасон выреза горловины | Круглый |
| Фасон рукава | Свободный |
| Отделка и украшения | Прозрачные вставки, Разрезы, Сетка |
| Длина платья | По колено |
| Длина рукава | Длинный |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Наличие карманов | Нет |
- Цена: 1 200 ₴

