У цій сукні ви почуватиметеся неперевершеною! Вишукане плаття з нової колекції LUBIRA зробить Вас королевою будь-якого свята.
Сукню прикрашають прозорі рукава на манжеті
Жіночна, комфортна модель, яка пасує для щоденного стилю та особливих подій.
Довжина сукні по спинці 105+/-2cм
Довжина рукава 62см
Зріст фотомомоделi; 165см
Заміри:
50р
ОГ-106; ОТ-86 ОБ-112
52р
ОГ-110: ОТ- 90: ОБ-116
54р
ОГ-114; ОТ- 94 : ОБ-120
56р
ОГ-118; ОТ-98 ОБ-124
РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ДОГЛЯДУ: прати у пральній машині при низьких температурах (до 30 градусів).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вид изделия | Вечернее платье |
| Производитель | Lubira |
| Международный размер | XL |
| Цвет | Черный |
| Тип ткани | Костюмная ткань |
| Фасон платья | Миди |
| Размер женской одежды | 50 |
| Обхват бедер | 112 см |
| Обхват талии | 86 см |
| Обхват груди | 106 см |
| Стиль | Романтический |
| Сезон | Всесезонный |
| Фасон выреза горловины | Фигурный |
| Фасон рукава | Длинный |
| Отделка и украшения | Пояс, Сетка |
| Длина платья | Миди |
| Длина рукава | Длинный |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Наличие карманов | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 1 250 ₴

