Стильна сукня прямого крою з V-подібним вирізом у синьому кольорі . Акцент — мережево , яке додає образу елегантності та легкого шарму.Сукня має довгий рукав із легким розкльошенням, що додає образу жіночності та витонченості. М’яка тканина підкреслює силует, забезпечуючи комфорт і жіночність. Ідеальний варіант для святкових подій та вечірніх зустрічей.
Довжина сукні по спинці 92+/- 2 см
Довжина рукава; 66+/- 2см
Матеріал: Мережево принт, трикотажна підкладка
Зріст моделі 170 см
Заміри:
48р
ОГ-102 ОТ-100 ОБ-110
50р
ОГ-106 ОТ-104 ОБ-114
52р
ОГ-112 ОТ-108 ОБ-118
54р
ОГ-116; ОТ-112 ОБ-122
РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ДОГЛЯДУ: прати у пральній машині при низьких температурах (до 30 градусів).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вид изделия | Клубное платье |
| Производитель | Lubira |
| Международный размер | L |
| Цвет | Бордовый |
| Тип ткани | Ажур |
| Фасон платья | Приталенное |
| Размер женской одежды | 48 |
| Обхват бедер | 110 см |
| Обхват талии | 100 см |
| Обхват груди | 102 см |
| Стиль | Романтический |
| Сезон | Всесезонный |
| Фасон выреза горловины | V-образным |
| Фасон рукава | Расклешенный |
| Длина платья | По колено |
| Длина рукава | Длинный |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Наличие карманов | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 1 300 ₴

