Романтична молодіжна сукня від бренду LUBIRA – втілення жіночності та витонченості!
Ця стильна модель у напівприталеному силуеті чудово підкреслює фігуру, надаючи образу легкості та елегантності. Виконана з високоякісної тканини, вона дарує комфорт і впевненість у кожному русі.
Вишукані деталі, що зачаровують:
✨ Перед на запах із ніжним збиранням – додає грації та витонченості силуету.
✨ Відрізна лінія талії підкреслює жіночність і створює ідеальні пропорції.
✨ Декоровані рукави надають образу легкості та загадковості.
.
✨ Задня частина виробу виконана зі середнім швом на блискавці, що забезпечує ідеальну посадку по фігурі.
✨ У комплекті – знімний пояс із основної тканини, створюючи різні варіації стилю.
Ця сукня – ідеальний вибір для романтичних побачень, святкових заходів чи вечірніх прогулянок. Відчуйте свою неперевершеність разом із LUBIRA!
Довжина сукні по спинці 90+/- 2 см
Матеріал: Полірований Креп-дайвінг , Армані шовк
Зріст моделі 164 см
Заміри:
48р
ОГ-96 ОТ-86 ОБ-100
50р
ОГ-100 ОТ-90 ОБ-104
52р
ОГ-104 ОТ-94 ОБ-108
54р
ОГ-110; ОТ-98 ОБ-112
РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ДОГЛЯДУ: прати у пральній машині при низьких температурах (до 30 градусів).
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вид изделия | Повседневное платье |
| Производитель | Lubira |
| Международный размер | L |
| Цвет | Шоколад |
| Тип ткани | Креп-дайвинг |
| Фасон платья | С запахом |
| Размер женской одежды | 48 |
| Обхват бедер | 100 см |
| Обхват талии | 86 см |
| Обхват груди | 96 см |
| Стиль | Романтический |
| Сезон | Всесезонный |
| Фасон выреза горловины | V-образным |
| Фасон рукава | Широкий |
| Длина платья | По колено |
| Длина рукава | До локтя |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Застежка | Молния |
| Наличие карманов | Нет |
- Цена: 1 150 ₴

