Елеганнтний жіночий бавовняний жакет з підкладом прикрашений обємною вишивкою. Крій прямий, жакет гарно поєднується з спідницями, брюками, джинсами. Є підклад
заміри по виробу
розм. ОГ Довжина Довж.рукава
S 108 58 61
M 112 59 62
L 116 60 63
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват грудей | 104 см |
| Фасон піджаків і жакетів | Жакет |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Сезон | Літо |
| Склад | 80 бавовна 20поліестер |
| Стиль | Етнічний |
| Фасон рукава | Втачний |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Візерунки і принти | Етнічні принти |
| Довжина від горловини до низу вироба | 58 см |
| Довжина рукава вироба | 61 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴

