Сукня піджак від Lubira у ніжному бежевому кольорі створює елегантний та сучасний образ. Модель виконана у стилі жакета – з відкладним коміром, двобортною застібкою на декоративні ґудзики. Рукав довгий. Приталений силует підкреслює фігура завдяки акуратному поясу з тієї ж тканини.
Ідеальний варіант як для роботи, так і для зустрічей чи святкових виходів.
.
52р
ОГ-110 ОТ-100 ОБ-120 дов.рукава -67
54р
ОГ- 114 ОТ-104 ОБ-124 дов.рукава -67
56р
ОГ- 118 ОТ-108 ОБ-128 дов.рукава -67
58р
ОГ- 122 ОТ-112 ОБ-132 дов.рукава -67
Зріст моделі: 165см.
Загальна довжина виробу 97+/- 2см.
РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ДОГЛЯДУ: прати у пральній машині при низьких температурах (до 30 градусів).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Ділове плаття |
| Виробник | Lubira |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Колір | Бежевий |
| Тип тканини | Костюмна тканина |
| Фасон сукні | Сукня-піджак |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват стегон | 120 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Обхват грудей | 110 см |
| Стиль | Діловий |
| Сезон | Всесезонний |
| Фасон вирізу горловини | V-подібним |
| Фасон рукава | Сорочковий |
| Довжина сукні | По коліно |
| Довжина рукава | Довгий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Застібка | Гудзики |
| Наявність кишень | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴



