Елеганнтний жіночий жакет з еко кашеміру прикрашений обємною вишивкою. Крій прямий, жакет гарно поєднується з спідницями, брюками, джинсами. Молочний і чорний
заміри по виробу
розм. ОГ Довжина Довж.рукава
S 106 56 57
M 110 57 58
L 112 58 59
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват грудей | 106 см |
| Фасон піджаків і жакетів | Жакет |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стиль | Етнічний |
| Фасон рукава | Втачний |
| Фасон вирізу горловини | Високий |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Візерунки і принти | Етнічні принти |
| Довжина від горловини до низу вироба | 56 см |
| Довжина рукава вироба | 57 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Тип тканини | Кашемір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴


